poprzedni link ▪ następny link

I GRAND PRIX C.H. M1

I TUNIEJ – 14.03.2004
Na turnieju pojawiło się blisko 100 zawodników z Radomia, Kozienic, Zwolenia, Makowca, Grodziska Maz., Pionek oraz Białobrzegów.  Najlepszymi okazali się: Arkadiusz Skawiński zdobywając 8.5 pkt przed Piotrem Ciechońskim, który zdobył punkt mniej oraz Pawłem Czyżem mającym dwa punkty mniej. Najlepszą kobietą została Aleksandra Zygarska, która uzyskała 6 pkt. Wszyscy ci zawodnicy pochodzili z Radomia, natomiast najlepszym z "gości" okazał się Waldemar Olszewski z Białobrzegów, który mając 6.5 pkt. uplasował się na 7. pozycji.

WYNIKI

II TURNIEJ – 6.06.2004
W drugim z czterech turniejów z cyklu I Grand Prix wystartowało 80 zawodników. Zwyciężył Marcin Pomagalski z Radomia, który uzyskał 8 pkt. Miejsca od 2. do 4. podzielili radomianie: Paweł Czyż i Konrad Skorża  Radom oraz Tomasz Stopka, którzy zdobyli 7 pkt. Najlepszą kobietą była Sylwia Mąkosa z Makowca mająca 6 pkt.

WYNIKI

III TURNIEJ – 25.09.2004
Tym razem wystąpiło 76 zawodników. Miejsca od 1 do 3 podzielili:  Arkadiusz Skawiński,  Piotr Ciechoński i Marcin Pomagalski, z Radomia, którzy mieli po 7.5 pkt. Zwycięzcą został Arkadiusz Skawiński, który miał najlepszą punktację pomocniczą. Na 4. miejscu sklasyfikowany został Konrad Zawodnik z Pionek mający taką samą punktacje. Najlepszą zawodniczką okazała się Aleksandra Jaworska z Makowca uzyskując 5.5 pkt.

IV TURNIEJ – 5.12.2004
Na kończącym – I Grand Prix Centrum Handlowego M1 – turnieju pojawiło się 81 zawodników. Spośród nich I miejsce zajął  Arkadiusz Skawiński Radom 8 pkt, przed  Marcinem Pomagalskim Radom i  Pawłem Czyżem Radom, obaj uzyskali po 7.5pkt. Najlepszą zawodniczką została  Sylwia Mąkosa 5.5 pkt z Makowca.