poprzedni link ▪ następny link

II GRAND PRIX C.H. M1

I TUNIEJ – 13.03.2005
Do pierwszego turnieju zgłosiło się 115 osób. Oprócz ubiegłorocznych uczestników zgłosiła swój udział silna drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Kielc. Miejsca na podium zajęli radomianie: Marcin Pomagalski, który zdobył 8.5 pkt. wyprzedzając Pawła Czyża z 8 pkt. i Pawła Piętochę z 7 pkt. Najlepsza, wśród kobiet była Anna Skrzypczak z Ostrowca Świętokrzyskiego, która zgromadziła 6 pkt.

WYNIKI

II TURNIEJ – 12.06.2005
W drugim turnieju udział wzięło 92 zawodników. Zwyciężył Arkadiusz Skawiński z Radomia przed Piotrem Skrzypczakiem z Ostrowca Świętokrzyskiego, obaj zdobyli po 8.5 pkt. Trzecie miejsce zajął Leszek Bakalarz z Kielc 7 pkt. Najlepszą wśród kobiet została, ponownie Anna Skrzypczak z Ostrowca Świętokrzyskiego, uzyskując po raz kolejny 6 pkt.

WYNIKI

III TURNIEJ – 2.10.2005
Zwyciężył Arkadiusz Skawiński z Radomia 8 pkt. Drugie miejsce przypadło Markowi Redze z Ostrowca Świętokrzyskiego, natomiast trzecie Tadeuszowi Kieresowi z Kielc, obaj po 7.5 pkt. Bezkonkurencyjną wśród kobiet po raz trzeci okazała się Anna Skrzypczak z Ostrowca Świętokrzyskiego, zdobywając "tradycyjnie" 6 pkt.

IV TURNIEJ – 20.11.2005
Trzech radomian podzieliło miejsca 1-3, zdobywając po 7.5 pkt. Nieznacznie lepszą punktację miał  Paweł Piętocha, któremu po raz pierwszy udało się zostać zwycięzcą w tym cyklu. Drugie miejsce wywalczył Waldemar Mróz, trzecie przypadło Arkadiusz Skawińskiemu. Dobrą passę podtrzymała Anna Skrzypczak z Ostrowca Świętokrzyskiego wygrywając po raz kolejny, ale zdobywając pół punktu więcej niż dotychczas.