poprzedni link

III GRAND PRIX C.H. M1

I TUNIEJ – 13.03.2006
Wystartowało 127 uczestników w wieku od 6 do 70 lat mimo, że uczestników było dużo więcej! Pierwsze miejsce w turnieju wywalczył Tomasz Skrzypczak z Ostrowca Świętokrzyskiego, z dorobkiem 8.5 pkt., natomiast najlepszą wśród kobiet została Anna Skrzypczak – siostra zwycięzcy, która zdobyła 7 pkt. Drugie i trzecie miejsce z wynikiem 7.5 pkt. zajęli radomianie: Arkadiusz Skawiński i Marcin Pomagalski.

WYNIKI

II TURNIEJ – 18.06.2006
Wystartowało 92 uczestników. Zwyciężył Marcin Pomagalski 8 pkt. z Radomia. Miejsca drugie i trzecie zajęli zawodnicy z Ostrowca Świętokrzyskiego. Pół punktu mniej od zwycięzcy zdobył Marek Rega, a najlepszym w grupie zawodników z 7 punktami był Tomasz Skrzypczak. Najlepszą zawodniczką została Paulina Kowalczyk z Makowca 5 pkt.

WYNIKI

III TURNIEJ – 17.09.2006
Wystartowało 102 uczestników. Najlepsi byli zawodnicy z Radomia. Pierwsze miejsce wywalczył Arkadiusz Skawiński z dorobkiem 8.5 pkt. Marcin Pomagalski, Paweł Czyż i Konrad Skorża uzyskali po 7 punktów. Najlepszą wśród kobiet była Sylwia Mąkosa z Makowca, która wywalczyła 6 pkt i zajęła 15 miejsce w ogólnej klasyfikacji.

IV TURNIEJ – 19.11.2006
Wystartowało 101 uczestników. Zwycięzcą został  Arkadiusz Skawiński z Radomia, który zdobył 8 pkt. Drugim sklasyfikowanym zawodnikiem został Ireneusz Koper z Sandomierza, z wynikiem 7 pkt., debiutujący w tej imprezie, natomiast za nim znalazł się Paweł Czyż z Radomia, który zgromadził 7 pkt. Pierwszą wśród kobiet została Aleksandra Zygarska z Radomia.